Збори батьків

Новий навчальний рік у нашій школі українознавства «Нова хвилька» розпочинається 18 вересня. Запрошуємо наших школяриків на 10:00 ранку.
На батьківських зборах, 9 вересня, які  відбулися онлайн, на платформі Zoom, взяли участь 38 батьків. Обговорювались такі питання:
  1. Безпека дітей та карантинні вимоги в умовах пандемії
  2. Чергування, батьків, волонтерів
  3. Фінансові потреби школи
  4. Про батьківський комітет і його функції
  5. Наповнення класів та зустріч з учителями перед початком навчального року

Здоров’я дітей є пріорітетним як для батьків, так і для нас учителів. Тому всі разом маємо робити все можливе, щоб уникнути поширення ковіду, якого ще не вдалося до кінця побороти. Задля цього:

   1. Діти, вчителі, чергові приходять в школу у масках

   2. Батьки приносять заповнену форму, (таку як у щоденних американських школах) про те, що дитина не має ознак захворювання і не була у контакті з хворими на ковід.

   3. Вчителі, волонтери зустрічають дітей при вході у приміщення, вимірюємо температуру

  4. Батьки в приміщення не заходять

  5. У класах є можливість зберігати необхідну відстань поміж учнями, оскільки, замість парт, маємо столи.

  6. Дітям просимо давати воду, перекуску у спеціальних малих контейнерах, торбинках. Будемо стежити, щоб перед їдою вони мили дезинфікували руки

  7. Столи, класні кімнати будемо кілька разів протягом дня дезинфікувати

Чергування батьків, волонтерів.

Багато дискусій було навколо питання, що стосується чергування. Надійшло кілька пропозицій, як це краще зробити.

  1. Найперше, запрошуємо на чергування батьків, котрі вакциновані від ковіду

  2. Батьки, котрі, не вакциновані, і записалися на чергування 18, 25, вересня і на жовтень повинні мати PRL тести, зроблені не раніше як за 72 години до чергування

  3. Батьків, котрим важливо мати запис у резюме про волонтерство і рекомендаційного листа від нас, ласкаво запрошуємо до співпраці на постійній основі, якщо Ви маєте повне щеплення.

  4. Залишається відкритою і пропозиція про те, щоб мати п’ять постійних чергових, котрі будуть працювати щосуботи за певну оплату. Для цього батькам потрібно було б додатково оплатити цю послугу. Якою мала б бути ця сума – вирішення за батьківським комітетом. Знову ж таки на цю роботу запрошуються люди вакциновані.

Оплата за навчання і фінансові потреби школи

На зборах ми говорили про те, що оплату за навчання залишаємо на рівні минулого року. Сьогодні нам повідомили, що орендну плату нам досить суттєво підвищують. Тому ми вимушені говорити про зміни й в оплаті за навчання. Замість $650 за рік – це буде $700, тобто по $350 за кожне півріччя. За другу дитину – знижка на $100. Разом за рік $1300, по $650 за півріччя. Нам дуже незручно, що ми не мали цієї інформації на час наших зборів. Вона дуже неочікувана для нас. Сподіваємось на Ваше розуміння.

Оплатити можна на рахунок школи в Українській Кредитній Спілці (National Federal Credit Union), що знаходиться за адресою: 1678 East 17 Street, Brooklyn, NY. Чеки виписувати на Ukrainian New Wave. Мemo: donation (for educational and cultural program). Якщо зручніше готівкою, контактуйте, будь ласка, з п. Олею Гриник за тел.(646)-684-5327.

Прийматимемо оплату і у суботу в школі чеком чи готівкою. Додаткова оплата на канцелярське шкільне приладдя та засоби санітарії – $35 від дитини.

Для передшкілля та учнів другого класу замовили підручники. Вартість комплекту $40.За цими книжками ми працюємо вже два роки, дуже зручно, цікаво і дітям подобається.

Батьківський комітет

На новий навчальний рік необхідно обрати батьківський комітет, щонайменше у складі 5-ти осіб. Очікуємо, що батьки зголосяться, хто готовий до цієї важливої співпраці.

  1. Батьківський комітет забезпечує чергування батьків, волонтерів, чи оплачуваних осіб у школі.

  2. У співпраці з учительським колективом зорганізовує святкові програми, поїздки дітей на екскурсію, в театр, кіно і т.п

  3. Допомагає зібрати оплату за навчання та інші збірки.

  4. Допомагає шукати спонсорів на придбання технічних засобів.

Всі питання організаційного характеру як шкільного, так і позашкільного життя відкриті для обговорення та пропозицій від батьківського комітету

На 13 вересня маємо зареєстровано 100 дітей.

Дирекція школи.