Поки Ти живий – Ти можеш все!

Учні нашої школи з цікавістю слухали українського воїна-розвідника Володимира Ковальського, який разом із волонтером Іваном Петрунівим завітав  до нас на урок «Україна і я».

Тридцятичотирьохрічний Володимир втратив обидві ноги, підірвавшись на міні під час виконання бойового завдання. Тепер у США на реабілітації. З Нью Йорку він поїхав на Флориду, де йому готують  нові протези. Володимир вірить, що  на них він зможе бігати, займатись спортом,  жити повноцінним життям.

Діти розпитували воїна-захисника про все: про побут  на війні, про те чи не страшно було, і  як він  діяв у різних ситуаціях, як командир; про родину і маленького синочка;  про те чому українські війська не ідуть у наступ, щоб покінчити з ворогом і визволити наші землі від окупанта; коли буде остаточна перемога і як він знаходить у собі сили, коли трудно, боляче і вже не можеш бути таким, як до війни.

Відповіді командира-розвідника, спілкування і зустріч з ним – приємно вразили його позитивною налаштованістю: Поки Ти живий – Ти можеш все! Україна захищає свою землю — вона переможе. То був справжій урок мужності, патріотизму, любові до своєї країни, своєї родини, до життя.