Світлана Васьків, вчителька 1-В класу

«Спеціаліст вищої категорії» Вчитель початкових  класів, вчитель іноземної мови у початкових класах. Мені 37 років. Досвід роботи у школі в Україні 17 років. У “Новій хвильці” – з 2022 року.
З дитинства мріяла бути вчителем. Закінчила Чортківське обласне педагогічне училище імені Олександра Барвінського, 2005 рік. та Волинський національний університет імені Лесі Українки, 2009 рік.
Курси підвищення кваліфікації учителів англійської мови 2022 р. (Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти).
Використовую інтерактивні засоби роботи з учнями в парах, групах, рольові ігри, проєктну роботу, пісні та ІКТ. На уроках використовую роздатковий матеріал, відеопрезентації, аудіозаписи. Легко і з насолодою співпрацюю з дітьми.
Є учасником вебінарів з англійської мови у соціальних мережах, поширюю свій досвід роботи через власний блог, публікую свої розробки на сайті «На урок».
Працювала керівником методичного об’єднання вчителів старших класів та діловодом у Вищелуб’янській гімназії.
У 2016 р. приймала участь у Всеукраїнському конкурсі “Вчитель року” у номінації «Учитель англійської мови».
Двічі приймала участь у Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року», отримала ІІ та ІІІ місця.
З приємністю зустрічаю своїх учнів а порозі школи і це те, що допомагає радіти життю. Своїм кредом вважаю: «Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху»