Пишаємось нашими випускниками

Цього навчального року у нашій школі українознавства “Нова хвилька” у Брукліні  – 12 випускників. Це  Евеліна Вишиванюк, Юлія Гопштер, Олександр Гриник, Захарій Гутник, Юлія Дашенич, Діана Дешко, Ілля Іванець, Златан Лазарук, Максим Мицак, Вадим Савіцький , Дар’я Харуєва, Дмитро Яремцьо. 

 Більшість виростали і дорослішали на наших очах. Двоє прибули підчас війни. Всі разом під керівництвом вчительки української мови і літератури Зоряни Матійчик створили свою маленьку дружню спільноту.  Гордістю проймались ми, члени екзаменаційної комісії, слухаючи їхні презентації на випускних іспитах. Іноді перехоплювало, дух і сльози з’являлись на очах від щастя, що маємо таке свідоме покоління молодих українців, з глибокими знаннями історії свого народу, умінням аналізувати, проводити паралелі, говорити не тільки про події, а про епоху,  її значення в історичному процесі, в літературі, культурі, легко оперуючи датами та іменами відомих постатей. Велика подяка вчителям –  історії п. Ользі Гриник, культури  – п. Юлії Ткачук, географії – п. Людмилі Катеринюк, і, звісно, класному керівнику, вчительці української мови і літератури п. Зоряні Матійчик за такі високі та добрі успіхи цьогорічних випускників. 

На фестивалі “Ангели тримають небо”, який відбувся першого червня на закінчення навчального року 2023-2024, велика частина урочистої програми була присвячена саме їм – нашим випускникам. З вітальним словом до них звернулася директорка школи Мирослава Роздольська, яка сказала, що серед  дарунків, які з любовʼю приготувала для них школа, і її книжка “Маєш вільну руку” з автографом і побажаннями пам’ятати, що вони мають “вільну руку” творити, сягати своїх мрій. З Україною в серці будьте вірні їй, – наголосила вона. 

Подарунки від школи вручила заступниця директорки пані Леся Злупко.

Привітання випускникам прозвучало від єпископа Стемфордського Владики Павла Хомницького. Від імені Національної Української Федеральної Кредитної Спілки  матурантів привітав випускників скарбник Юрій Баюрак та вручив кожному іменний сертифікат на суму $100.

Зі словом подяки школі, вчителям виступили відмінники навчання Евеліна Вишиванюк та Златан Лазарук . Всім  класом виконали винуватці торжества пісню-танок “Школа”, солістка Юлія Дашенич.Гарним був також виступ Дарії Хоруєвої, разом з її партнером бальних танців.

Останній дзвоник в руках першокласників Джастіна Дубʼянського  та Віталіни Сенюк, батько якої захищає нашу Батьківщину на фронті, прозвучав, як символ закінчення школи.

В добру путь, дорогі наші випускники! Успіхів Вам та щасливої долі!