Ірина Ленченко

Ленченко, вчителька 4-ого класу та інтенсив-програм
 
Народилась і виросла я у славнозвісному містечку Вишнівець, що на Тернопільщині.
Здобула педагогічну освіту у коледжі імені Т. Г. Шевченка в місті Кременець та в університеті імені М. П. Драгоманова в м. Києві, де отримала спеціальність вчителя англійської мови та літератури.
     У 2016-2020 роках працювала стюардесою в Кувейтських Авіалініях, а також вчителем української мови та літератури в Посольстві України в Кувейті у школі вихідного дня. 
    У 2021 році також навчалась у Британському Консульсті, де суттєво підвищила рівень знань з розмовної англійської мови, граматики й фонетики, а також отримала нові навики створення й проведення онлайн-уроків. Розробила уроки і проводила онлайн-навчання як для дорослих так і для дітей. 
У 2022 році мала велику удачу потрапити в школу українознавства «Нова Хвилька», де із задоволенням і любов’ю працювала вчителем класу «Інтенсив». Рада, що і цього року можу долучитись до навчального процесу вивчення рідної української мови й культури й тим самим допомогти нашим дітям зберегти українську мову й самобутність. 
     Наразі вивчаю сімейну психологію та загальну психологію.
     Підтримую здоровий й активний спосіб життя, тому регулярно відвідую в тренажерний зал.
     У листопаді 2019 року вирушила у двотижневий похід до базового табору на Евересті, де з гордістю розгорнула прапор України на висоті 5364м. Це був особистий виклик, який я поставила перед собою. Це неймовірний досвід, який я неодмінно хочу повторити тепер і в Америці.