Батьківські збори

Вчора, 9 вересня 2021, на батьківських зборах, які відбулися онлайн, на платформі Zoom, були присутні 38 батьків. Обговорювались такі питання.
1. Безпека дітей та карантинні вимоги в умовах пандемії
2. Чергування, батьків, волонтерів
3. Оплата за навчання і фінансові потреби школи
4. Про батьківський комітет і його функції
5. Наповнення класів та зустріч з учителями перед початком навчального року
Здоров’я дітей є пріоритетним як для батьків, так і для нас учителів. Тому всі разом маємо робити все можливе, щоб уникнути поширення ковіду, якого ще не вдалося до кінця побороти. Задля цього:
1. Діти, вчителі, чергові приходять в школу у масках
2. Батьки приносять заповнену форму, (таку як у щоденних американських школах) про те, що дитина не має ознак захворювання і не була у контакті з хворими на ковід.
3. Вчителі, волонтери зустрічають дітей при вході у приміщення, вимірюємо температуру
4. Батьки в приміщення не заходять
5. У класах є можливість зберігати необхідну відстань поміж учнями, оскільки, замість парт, маємо столи.
6. Дітям просимо давати воду, перекуску у спеціальних малих контейнерах, торбинках. Будемо стежити, щоб перед їдою вони мили дезинфікували руки
7. Столи, класні кімнати будемо кілька разів протягом дня дезинфікувати
Чергування батьків, волонтерів.
Багато дискусій було навколо питання, що стосується чергування. Надійшло кілька пропозицій, як це краще зробити.
1. Найперше, запрошуємо на чергування батьків, котрі вакциновані від ковіду
2. Батьки, котрі, не вакциновані, і записалися на чергування 18, 25, вересня і на жовтень повинні мати PRL тести, зроблені не раніше як за 72 години до чергування
3. Батьків, котрим важливо мати запис у резюме про волонтерство і рекомендаційного листа від нас, ласкаво запрошуємо до співпраці на постійній основі, якщо Ви маєте повне щеплення.
4. Залишається відкритою і пропозиція про те, щоб мати п’ять постійних чергових, котрі будуть працювати щосуботи за певну оплату. Для цього батькам потрібно було б додатково оплатити цю послугу. Якою мала б бути ця сума, прораховуємо. Знову ж таки на цю роботу запрошуються люди вакциновані.
Оплата за навчання і фінансові потреби школи
Щодо оплати за навчання, воно залишається таким, як було у минулі роки – $650 у рік. Якщо з родини у школі навчається двоє дітей, то за другу дитину знижка на $ 150, тобто $500. Оскільки, нам уже необхідно закупити дезинфікуючі засоби, зробити передоплату за книжки, то дуже просимо батьків, внести оплату за перше півріччя, у найближчі дні.
Оплатити можна на наш рахунок в Українській Кредитній Спілці (National Federal Credit Union), що знаходиться за адресою: 1678 East 17 Street, Brooklyn, NY. Чеки виписувати на Ukrainian New Wave. Мemo: donation (for educational and cultural program).
Якщо зручніше готівкою, контактуйте, будь ласка, з п. Олею Гриник за тел.(646)-684-5327.
Прийматимемо оплату і щосуботи у школі чеком чи готівкою. Просимо також про додаткову оплату на канцелярське шкільне приладдя та засоби санітарії у сумі $35 від дитини.
Для передшкілля та учнів другого класу замовили підручники. Вартість комплекту $40.За цими книжками ми працюємо вже два роки, дуже зручно, цікаво і дітям подобається.
Батьківський комітет
На новий навчальний рік необхідно обрати батьківський комітет, щонайменше у складі 5-ти осіб. Очікуємо, що батьки зголосяться, хто готовий до цієї важливої співпраці.
1. Батьківський комітет забезпечує чергування батьків, волонтерів, чи оплачуваних осіб у школі.
2. У співпраці з учительським колективом зорганізовує святкові програми, поїздки дітей на екскурсію, в театр, кіно і т.п
3. Допомагає зібрати оплату за навчання та інші збірки.
4. Допомагає шукати спонсорів на придбання технічних засобів.
5. Всі питання організаційного характеру як шкільного, так і позашкільного життя відкриті для обговорення та пропозицій від батьківського комітету
Зустріч батьків з вчителями
Батьки виявили бажання зустрітись з учителями своїх дітей перед початком навчального року. Зорганізуємо такі зустріч онлайн на платформі Zoom по класах на наступному тижні. Стежте за повідомленнями у цій групі. На сьогодні маємо зареєстровано 90 дітей У класах по 10-12 учнів.
Дякуємо батькам, котрі вийшли на зв’язок та взяли активну участь в обговоренні усіх питань на нашій онлайн конференції. Разом нам усе вдасться зробити якнайкраще.
Дирекція школи.