“Нова хвилька” на Марші підтримки України у Вашингтоні
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/424954952_7379000822121093_5264453252898190539_n-300x200.jpg)
У день другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, два автобуси від нашоі школи відбули до Вашингтону. Учні – старшокласники разом з українцями з різних кінців Америки прибули до столиці США щоб підтримати наших співвітчизників, нагадати американським чиновникам та закликати їх діяти, бо Україна потребує допомоги сьогодні. Перед участю у Марші учні, вчителі та батьки школи українознавства «Нова Хвилька» , що приїхали із Брукліна, НЙ , прийшли вклонитися до памʼятника Тарасу Шевченку, наповнитися його силою духу і його словами закликати тих, що бачать, як «течуть ріки крові» та торгують долею нашого народу: «Схаменіться ! Будьте люди, Бо лихо вам буде!»
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/424954952_7379000822121093_5264453252898190539_n.jpg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/424958284_7379000888787753_6053684220661209747_n.jpg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/425322374_7379001025454406_7006029564759270028_n.jpg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/428491319_7379000735454435_6028909553070331058_n.jpg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/428523802_7379000912121084_4192208482314811178_n.jpg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2024/03/428632330_7377928678894974_944565452185594367_n-1024x479.jpg)