Участь у Всеамериканській конференції вчителів
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail-14-copy-300x200.jpeg)
Шість представників від нашої школи українознавства “Нова хвилька” взяли участь у Всеамериканській щорічній конференції вчителів шкіл українознавства, яка відбувалася 27–29 жовтня в Освітньо-Культурному Центрі у Випані, Нью Джерсі. У п’ятницю про роботу звітували директори шкіл.
А у суботу робочий день розпочався з нарад присвячених 70-літтю Шкільної Ради при Українському Конгресовому Комітеті Америки, в системі якої є і наша школа. У своїй головній доповіді з нагоди 70–ліття Голова Шкільної Ради Юрій Косачевич розповів історію створення цієї інституції, що стала своєрідним міністерством освіти у діаспорі.
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail-5-907x1024.jpeg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail-10-1.jpeg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail-8-1024x768.jpeg)