Творча зустріч Кирила Стеценка у “Новій Хвильці”
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail-1-300x200.jpeg)
У школі українонавства “Нова Хвилька” у Брукліні відбулася творча зустріч зі скрипалем, композитором, професором Національної музичної академії України,очільником Київської “Просвіти” Кирилом Стеценком.
Діти, батьки, вчителі тепло вітали митця. Серед глядачів були: депутат до Асамблеї штату Нью Йорк від Бруклінського округу #47 Вільям Колтон зі своїми помічниками, а також директор школи I.S. 228 David A. Boody , у якій знаходиться наша суботня школа українознавства, пан А. Ді’Анжело з дружиною п. Тамарою.
Перед початком концерту учениця 3-го класу Вероніка Семяник прочитала свій вірш, який вона присвятила Українським в воїнам- захисникам, а її однокласники та учні інших класів передали малюнки для бригади саперів інженерних військ у якій служить син Кирила Стеценка.
Школярі , батьки та вчителі зібрали цього дня $1,500 для підтримки відважних воїнів, які наближають нашу перемогу.
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail-40-1024x768.jpeg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail-10-768x1024.jpeg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail-3-1024x768.jpeg)
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2023/10/thumbnail-36-1024x768.jpeg)