Літературні читання. Зустріч з письменником
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2018/11/43335391_2034863276534901_2133623964629467136_o-copy-300x200.jpg)
У нашій школі українознавства “Нова хвилька”, у Брукліні, НЙ відбулася цікава зустріч, літературні читання за участю письменника Степана Процюка, Наш земляк, з з Івано-Франківська презентував свій новий роман “Травам не можна помирати”. Розмова торкалася також і багатьох інших творів автора “Інфекція’, “Аналіз крові”, “Сорок цистерн любові”, прози для школярів “Астронавти” та багатьох інших, А ще говорили про українські і американські реалії, про вічне і прекрасне.
Корисною була також інформація, з якою поділився син письменника Антон Процюк, редактор Вікіпедії, котрий запросив учителів батьків, учнів до співпраці.
Про волонтерський проект обміну досвідом поміж школами в Україні і діаспорі поділився натхненними думками Олександр Кохтюк із Чорткова, що на Тернопільщині. Разом із нашою колегою, директором школи українознавства у Йонкерсі, НЙ #SvitlanaKhmurkovskaFay Олександр є співініціатором і технічним редактором проекту, який може стати дієвим інструментом у підвищенні якості українознавчих студій.