Подарунки для дітей воїнів АТО від учнів школи українознавства «Нова Хвилька»
![](https://newwaveschool.org/wp-content/uploads/2016/12/15304530_1204849302928767_8991688644343146114_o-300x200.jpg)
Учні школи українознавства «Нова Хвилька» що у Брукліні в день свого першого концерту на святі Осені зібрали подарунки для дітей воїнів АТО. У такий спосіб школа долучилася до акції, організаваної групою ToyDrave. Дякуємо Оксані Литвин за цю важливу нагоду для наших учнів бути співучасниками спільної доброї справи української громади в Америці.
А зібрані кошти зі шкільної ярмарки в сумі $200 передали на лікування раненого на війні з московськими окупантами Олександру Дарморосу, якого готують до операції тут, у США. Дружина Олена просила передати щиру подяку нашим вихованцям, батькам і вчителям за цю пожертву від школи, де навчаються маленькі, чуйні серцем патріоти України.