Розклад уроків

 

Світличка                   (Уляна Завалій)

1    9:15                                                     Зустріч, РЗМ    

2    10:00-10:40                                        Вивчаємо Абетку          

3    10:45-11:25                                        Музика і ритміка

4    11:35-12:15                                        Малювання/Ліплення

            

*******************************************************

Передшкілля-4             (Ірина Мицак)

1    9:15-9:50                                             РЗМ

            9:50-10:00                                             Перерва  10 хв

2    10:00-10:35                                       Вивчаємо Абетку

            10:35-10:45                                          Перерва  10 хв

3    10:45-11:25                                        Музика і ритміка

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:10                                       Ігри в соціумі

            12:10-12:20                                            Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          Творчість

 

ТАНЦІ         1:00-2:00

*******************************************************

          

Передшкілля-5          (Світлана Дубницька)

 

1    9:15-9:50                                             РЗМ

            9:50-10:00                                             Перерва  10 хв

2    10:00-10:40                                       Музика і ритміка

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                       Вчимося читати

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:10                                      Письмо

            12:10-12:20                                            Перерва   10 хв

5     12:20-1:00                                          Творчість

 

ТАНЦІ         1:00-2:00

 **************************************************                                                                               

1/2 клас                   (Юлія Соловйова)

1    9:15-9:55                                             Релігія

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                        Письмо

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                        РЗМ

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        Музика і ритміка

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          Читання                   

 

ТАНЦІ         1:00-2:00

 *******************************************************

 

3 клас                          (Лідія Кондратюк)

1    9:15-9:55                                             Писання

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                        Релігія

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                        Читання

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        Музика

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          РЗМ

 

ТАНЦІ         2:00-3:00

*******************************************************

  

4 клас                        (Галина Скаржинська)

1    9:15-9:55                                            Українська мова

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                       Українська література

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                       Я і Украіна

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        Музика

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          РЗМ

 

ТАНЦІ         2:00-3:00

 *******************************************************

 

 5 клас                         (Анна Булавіна)

1    9:15-9:55                                             Читання

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                        Музика

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                        Письмо

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        РЗМ

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          Я і Україна

 

ТАНЦІ         2:00-3:00

 

*******************************************************

 

6/7 клас         

1    9:15-9:55                                             Музика

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                        Українська мова

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                        Географія

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        Українська література

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                          Історія

 

ТАНЦІ         2:00-3:00

 *******************************************************

  

8/9 клас         

1    9:15-9:55                                             Українська мова

            9:55-10:00                                             Перерва  5 хв

2    10:00-10:40                                        Географія

            10:40-10:45                                          Перерва  5 хв

3    10:45-11:25                                        Українська література

            11:25-11:35                                          Перерва  10 хв

4    11:35-12:15                                        Історія

            12:15-12:2                                             Перерва   5хв

5     12:20-1:00                                         Українська культура

 

ТАНЦІ         2:00-3:00

 

*******************************************************